Велика Новина від Cashalot: Модуль "Склад" тепер з ліцензією!

Велика Новина від Cashalot: Модуль "Склад" тепер з ліцензією!

📅 З 1 грудня 2023 року перетворення вашого бізнесу почнеться з модулю "Склад" ПРРО Cashalot! І ось чому це так захоплююче:

🔐 Ліцензія – Ключ до Безмежних Можливостей!

Відтепер, для найбільш ефективного використання модулю "Склад", ліцензія на модуль «Склад» прив’язується до коду ЄДРПОУ або ІПН, і не залежить від кількості кас, які використовує клієнт. Тобто вартість ліцензії на модуль «Склад» є сталою для кожного окремого суб’єкта господарювання, не залежно від того юридична це особа чи фізична і не залежно від кількості придбаних та активованих кас. Придбайте її вже зараз  і насолоджуйтеся найкращим функціоналом.

💼 Вартість Ліцензії – Зафіксована та Доступна

Одна ліцензія – для кожного підприємства, незалежно від його форми власності чи кількості кас. Вартість ліцензії на модуль "Склад" становить лише 2400 грн на рік. (з 1.12.23 по 29.02.24 знижка 50%)

❄️ Зимові Знижки – Шанс, якого Ти Чекав!

З 1 грудня 2023 року до 29 лютого 2024 року Cashalot дарує вам 50% знижки на річну ліцензію! Тепер ви можете отримати модуль "Склад" всього за 1200 грн на рік! Не пропустіть цей унікальний шанс вдосконалити свій бізнес за найвигіднішою ціною!

📊 Закон в Дії: Облік товарів легко і законно

Відповідайте закону з модулем "Склад" – вашим персональним помічником у веденні обліку товарів. Забудьте про турботи та проблеми, зберігаючи повну відповідність і невідмовну точність. Згідно з наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2021 №496 фізичні особи-підприємці, зокрема, платники єдиного податку, зобов’язані вести облік товарних запасів. Ведення складського обліку в модулеві «Склад» повністю відповідає законодавчим вимогам ведення обліку товарів: надходження і списання товарів, зазначення інформації про контрагентів, дати, документи на товари, кількість і фактичну кількість товару.

🔄 Синхронізація, яку ви Заслуговуєте

Інтеграція "Склад" з касовими операціями у Cashalot дозволяє вам контролювати весь процес – від номенклатурних позицій до продажів. Забудьте про непорозуміння та більше не хвилюйтеся про звітність!

Не гайте час – оновіть свій бізнес з Cashalot і модулем "Склад" вже сьогодні! 🚀✨


Надрукувати