СОТА

Простий та легкий хмарний сервіс для сучасних підприємців з усіма можливостями електронного обміну документами з контрагентами та державою.

"СОТА" - це Ваш надійний інструмент для формування та подання звітів в будь-який момент і в будь-якій точці земної кулі, отже, він повинен бути максимально зручними, зрозумілим і доступним.

Обмін без обмежень

Ваш контрагент отримає документ за посиланням у мессенджер/e-mail

Електронний архів

Швидкий пошук та доступ до документів у будь-який час

Мобільність

Миттєвий обмін документами онлайн з будь-якого пристрою

Звітність

Автоматичне формування звітів на основі введених документів

Вебсервіс СОТА — для всіх, незалежно від масштабу та бізнес-моделі

"СОТА" є оптимальним варіантом для приватних підприємців, так як дозволяє отримати доступ до своїх звітів і даними по підприємству з будь-якого комп'ютера або ноутбука, що має вихід в Інтернет. Також у приватних підприємців порівняно невелика кількість звітів, і тому рідко виділяються гроші на окрему оргтехніку для ведення бухгалтерії та подачі звітів, і тут ми бачимо ще одну перевагу - не потрібно встановлювати програму на комп'ютер, займати на місце на жорсткому диску і витрачати ресурси комп'ютера - вам достатньо просто відкрити браузер для роботи в "СОТЕ". За допомогою цього сервісу можна подати звіти до податкової інспекції, пенсійного фонду та державну службу статистики, всі попередні звіти та квитанції доступні Вам для перегляду, друку, редагування та копіювання.

Юридичним особам ми рекомендуємо встановлювати стаціонарну систему "M.E.Doc" (ціна не відрізняється від СТІЛЬНИКИ), а користуватися онлайн-сервісом у випадках, коли потрібно будь-якої звіт швидко сформувати і відправити не з робочого комп'ютера.

Отримати рахунок СОТА