Автоматичне продовження сертифікатів у "M.E.Doc"

У нас з'явилася можливість автоматично продовжувати сертифікати (ключі ЕЦП) клієнтів, видані нами раніше, якщо в нових ключах не буде змін (зміна назви, посадових осіб або населеного пункту). Заявки на автоматичне продовження ми обробляємо з 9 до 18.00 з понеділка по п'ятницю, з усіх питань звертайтеся за телефонами (057) 755-0-553, (095) 854-50-90, (097) 845-72-86, (093) 761-72-84.

При використанні автоматичного продовження сертифікатів використовуються діючі сертифікати підприємства. (На момент автоматичного продовження Ваші ключі повинні діяти)

Коли термін дії ключів підходить до закінчення за 45 днів в програмі M.E.Doc починає відображатися вікно Оновлення сертифікатів.

 Автоматичне продовження сертифікатів в «M.E.Doc» 1 картинка

Автоматичне оновлення сертифікатів можливо лише в тому випадку, якщо у вас не відбувалося ніяких змін даних в сертифікатах!

  • КРОК 1. Оплата рахунку.

При натисканні кнопки оплатити рахунок відкриється вікно конфігурації суми оплати. Вам необхідно проставити галки навпроти тих типів сертифікатів, які ви хочете продовжити. Також є можливість вибрати період, на який будуть продовжені сертифікати. Згідно із законодавством України максимальний термін дії сертифікатів - 2 роки.

В цьому вікні також є можливість вибрати спосіб оплати - роздрукувати рахунок або ж оплатити онлайн, безпосередньо в програмі M.E.Doc.

  • КРОК 2. Формування та відправлення заявок.

 Автоматичне продовження сертифікатів в «M.E.Doc» 3 картинка

При натисканні кнопки відправити заявку відкривається вікно, в якому обов'язково необхідно заповнити поля:

П.І.Б уповноваженої особи - ПІБ людини, який виконує генерацію сертифікатів.

Телефон уповноваженої особи - Контактний номер людини, яка виконує генерацію сертифікатів. Необхідний для того, щоб представник компанії АЦСК «Україна» зміг зв'язатися з клієнтом, якщо виникне необхідність уточнити дані.

Пральний діалог - Слово пароль, необхідний для ідентифікації власника ключів. Використовується в разі, якщо виникла необхідність заблокувати ключі підприємства.

У прихованому переліку сертифікатів проставляем галочки навпроти тих сертифікатів, які необхідно продовжити.

Якщо в сертифікатах вказано не той електронну адресу, його можна змінити.

Також в даному вікні відображається сума до оплати, що дає можливість звіритися з тією сумою, яку ми оплатили. Зверніть увагу на період 1 рік або 2 роки. Він також повинен збігатися з квитанцією.

В полі « Надаю згоду на публікацію сертифікатів на загальнодоступному ресурсі АЦСК » повинна стояти галочка . В іншому випадку сертифікати не будуть розміщені на сервісі АЦСК, що викличе необхідність відправляти свій сертифікат особисто кожному контрагенту.

  • Крок 3. Генерація ключів і відправка заявки на формування сертифіката

 Автоматичне продовження сертифікатів в «M.E.Doc» 4 картинка

  • У вікні вводимо пароль ваших нових сертифікатів і вказуємо шлях, куди необхідно зберегти ключі. Натиснувши ОК з'явиться повідомлення про успішне збереженні ключа на диск.

 Автоматичне продовження сертифікатів в «M.E.Doc» 5 картинка

  • Далі необхідно підписати заявки діючими сертифікатами

 Автоматичне продовження сертифікатів в «M.E.Doc» 6 картинка

Аналогічним чином виконуємо генерацію для інших джерел.

  • Після генерації всіх заявок програма запропонує відправити сформовані заявки в АЦСК.

 Автоматичне продовження сертифікатів в «M.E.Doc» 7 картинка

Через деякий час перевірте пошту на наявність квитанцій. Результуючою буде квитанція №2, де буде вказано результат обробки ваших заявок.

  • Крок 4. Завантаження сертифікатів.
  • При наявності позитивної квитанції №2 необхідно завантажити нові сертифікати.

Для цього необхідно відкрити пункт меню Адміністрування - Сертифікати - Заявки на сертифікати . Далі натискаємо правою кнопкою миші на заявці і вибрати запит сертифіката .

 Автоматичне продовження сертифікатів в «M.E.Doc» 8 картинка

На екрані відобразиться повідомлення про успішну завантаженні сертифіката.

 Автоматичне продовження сертифікатів в «M.E.Doc» 9 картинка

Потім з'явиться вікно сповіщає вас про нові сертифікатах.

 Автоматичне продовження сертифікатів в «M.E.Doc» 10 картинка

Натиснувши кнопку завантажити в медок завантажаться всі відсутні сертифікати.


Надрукувати