«На крилах економії» — нова акція від FlyDoc

«Чорна пʼятниця» вже близько, а це означає, що настав час скористатися найвигіднішою пропозицією цієї осені та спробувати електронний документообіг у BAS за найкращою ціною. 

З 21 листопада по 8 грудня 2023 року включно скористайтесь знижкою 50% на ЕДО від FlyDoc, завдяки акції «На крилах економії».

З Flydoc ви:

 - можете економити не тільки час і гроші, але і папір, тонер, електроенергію та інші ресурси, які витрачаються на паперові документи. 

 - забути про проблеми, пов’язані з паперовими документами, та насолоджуватися простотою, зручністю та безпекою електронного документообігу.

 - підняти свій документообіг на новий рівень, використовуючи сучасні технології, інтеграцію з обліковою системою, безпеку та зручність.

 - отримати високу якість обслуговування, комфорт та задоволення від обміну електронними документами.

Отримайте всі переваги електронних документів за вигідною ціною, яка стане ще нижчою завдяки акції «На крилах економії».

Вартість ліцензії Flydoc для нових користувачів на цей період становитиме — 3000 грн (3600 грн з ПДВ) — для юридичних осіб і 1500 грн (1800 грн з ПДВ) — для ФОП. 

Зекономте на витратах, заощадьте кошти та час, які цінні для вашого бізнесу та обмінюйтесь електронними документами просто зі своєї обліковки, завдяки FlyDoc.

Якщо у вас виникли запитання, ви завжди можете звернутися до нас за консультацією: (057) 782-05-82


Надрукувати