СОТА Касса

СОТА Каса

Швидкий та легкий у використанні веб сервіс для реєстрації чеків у податковій – СОТА Каса. У сучасному цифровому світі використання апаратних кас неефективне та нераціональне, через недешеве обслуговування протягом періоду використання.

Завдяки веб-сервісу програмну касу можна відкрити на будь-якому девайсі з виходом в інтернет (телефон, комп'ютер, планшет). Для запуску Сота каси потрібен кваліфікований електронний підпис. Оптимальне рішення для середнього та малого бізнесу. Всі законодавчі зміни відбуваються автоматично на сервісі і вам не доведеться нічого змінювати вручну.

 

Ціни СОТА Каса

Переваги СОТА Каса

СОТА Каса дозволяє працювати з вагами та штрих-кодами на торгових точках та прийняття будь-якого виду оплат. 

 1. Якщо у вас є база номенклатур, то можливий імпорт даних з excel файлу. Все подальше додавання або зміни в номенклатурах та цінах можна внести через зручний та простий інтерфейс СОТА Каса, а якщо необхідно внести зміну в поточний чек, то це можна зробити перед проведенням чека.
 2. Сервіс здійснює автоматичний розрахунок податків, а після реєстрації чека дозволяє його надати клієнту різними способами:   
  • відправити на email,
  • sms 
  • зберегти в PDF
  • просканувати QR код,
  • зробити друковану версію
 3. Сервіс допоможе швидко зареєструвати розрахункові операції також і за гібридної форми оплати, а наприкінці дня формувати Z-звіт та відправку його до податкової. 
 4. Зручний фільтр для пошуку зареєстрованих чеків (зручно у разі повернення товару).
 5. Реалізована та успішно працює оплата через сервіс Portmone.
 6. Робота із терміналами PrivatBank. 
 7. Формування звітів з продажу за період, а також можна сформувати звіт з певної номенклатури для більш детальної аналітики свого бізнесу.

Платформа розпочала свою роботу з 01.08.2020, з цієї дати в Україні розпочав діяти програмний РРО. Купити в Харкові СОТА Касу найвигідніший програмний РРО для середнього та малого бізнесу представлений на нашому ринку.